Sahte Paralara Kesin Çözüm

Para sayma Makinesi Satışı ve Servisi için 0312 473 76 16 - 69

Sahte Paralara Kesin Çözüm

                 Para tüm dünyada kullanılan değerli bir değişim aracıdır. Ticaretin baş aktörü olan para oldukça değerli bir varlıktır. Tüm ihtiyaç ve isteklerimizi satın alırken paraya gereksinim duymaktayız. Dünyada bu kadar önemli olan bir varlığın sahtesinin yapılması ise artık oldukça olağan bir hale gelmiştir. Dünyanın birçok yerinde yasa dışı yollarla sahte paralar basılmakta ve ekonomiye sürülmektedir. Sahte paralar ile kişiler dolandırılmakta ve kandırılmaktadır. Sahte paraları ayırt etmek ise her geçen gün daha zor olabilmektedir. Sahte paralara kesin çözüm ise para sayma makineleri aracılığıyla gelmektedir.

Para sayma makineleri sahte para detektörü ve sensör özelliğine sahiptir. Bu özellik ile sahte paralar diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilebilmektedir. Birçok para sayma makinesinde bulunan bu özellik aynı zamanda yüzde yüz doğruluk payı vermektedir. Yani bir para sayma makinesinin sahte parayı ayırt edememe gibi bir ihtimali bulunmamaktadır. Bu nedenle sahte paralara kesin çözüm para sayma makinesi aracılığıyla elde edilmektedir. Para sayma makinesi ile tereddütsüz bir şekilde sahte paraları ayırt edebilir ve güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sahte Para yakalayan modellerimiz
Gold Kağıt Para sayma makinası
Beta Kağıt Para sayma makinası
Silver Kağıt Para sayma makinası
Stone Kağıt Para sayma makinası
Tiger Kağıt Para sayma makinası

Para Sayma Makinası teknik servisi

ETİKETLER: Ankara Para sayma makinesi servisi , Kağıt Para sayma tamiri , Kağıt Para sayma mekina servisi , para sayma servisi , Tamir , Fiyatı , Ankara , Servis , Alfa , Basket , Jet , Mill , Gold , Beta , Silver , Stone , Tiger , Bozuk para sayma , Sahte para tespit cihazı , Sahte para yakalama , Para sayma makinesi fiyatı

Kağıt para ve Bozuk para sayma makinelerinin satışını ve servisini yapan Grup İletişim firmamızdan Para sayma makinesi özelliklerini ve fiyatını Teknik servis hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Antalya Konya Gaziantep Şanlıurfa Mersin Kocaeli Diyarbakır Hatay Manisa Kayseri Samsun Balıkesir Kahramanmaraş Van Aydın Denizli Sakarya Tekirdağ Muğla Eskişehir Erzurum Mardin Malatya Trabzon gibi ve Türkiye’nin tüm illerine satışımız ve servisimiz vardır.