Sahte Para Yakalama Makinesi

Para sayma Makinesi Satışı ve Servisi için 0312 473 76 16 - 69

Sahte Para Yakalama Makinesi

                Günümüzde birçok sahtekarlık ve dolandırıcılık çeşidi bulunmaktadır. Dolandırıcılık oranlarına baktığımızda ise sahte para ile dolandırılmanın oldukça yaygın olduğunu görmekteyiz. Sahte para ile insanlar kandırılmakta ve dolandırılmaktadır. Özellikle alışverişlerde sahte para kullanımı yaygındır. Birbirine güveni olmayan iki yabancı kişinin alışverişinde sahte para kullanma riski oldukça fazladır. Oysa tüm bu dolandırıcılıkların ve istenmeyen durumların önüne geçmek oldukça basittir. Firmamızın satışa sunduğu para sayma makinesi sayesinde sahte paraları kolaylıkla tespit etme şansına sahip olabilirsiniz. Sahte para yakalama makinesi denildiğinde bu nedenle akla ilk olarak para sayma makinesi gelmektedir.

Para sayma makinelerinin birçok modelinde ek özellik olarak sahte para yakalama özelliği bulunmaktadır. Ticari kurum, kuruluşlar para sayma makinesi kullanarak hem para ile ilgili işlemlerini çok kolay bir şekilde yapmakta hem de sahte paraya dair şüphelerini ortadan kaldırmaktadır. Sahta para yakalama makinesi yani para sayma makinesi bu konuda oldukça işlevseldir. Yüzde yüz kesin sonuç veren para sayma makinesi ile siz de dolandırıcılık olayları ile başınızı ağrıtmadan sahte parayı anında tespit edebilirsiniz.

Sahte Para yakalayan modellerimiz
Gold Kağıt Para sayma makinesi
Beta Kağıt Para sayma makinesi
Silver Kağıt Para sayma makinesi
Stone Kağıt Para sayma makinesi
Tiger Kağıt Para sayma makinesi

Para Sayma Makinası teknik servisi

ETİKETLER: Ankara Para sayma makinesi servisi , Kağıt Para sayma tamiri , Kağıt Para sayma mekina servisi , para sayma servisi , Tamir , Fiyatı , Ankara , Servis , Alfa , Basket , Jet , Mill , Gold , Beta , Silver , Stone , Tiger , Bozuk para sayma , Sahte para tespit cihazı , Sahte para yakalama , Para sayma makinesi fiyatı

Kağıt para ve Bozuk para sayma makinelerinin satışını ve servisini yapan Grup İletişim firmamızdan Para sayma makinesi özelliklerini ve fiyatını Teknik servis hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Antalya Konya Gaziantep Şanlıurfa Mersin Kocaeli Diyarbakır Hatay Manisa Kayseri Samsun Balıkesir Kahramanmaraş Van Aydın Denizli Sakarya Tekirdağ Muğla Eskişehir Erzurum Mardin Malatya Trabzon gibi ve Türkiye’nin tüm illerine satışımız ve servisimiz vardır.