HTM Stone para sayma makinası

Ankara Para sayma makinesi , Stone 300 Kağıt Para sayma , Para sayma mekinesi , para sayma makinası

                Para hayatımızın merkezinde bulunan bir öğedir. Para her insanın ihtiyaç ve isteklerini karşılaması için kullandığı bir araç olmasının yanı sıra ticaretin devam etmesinin de temel koşuludur. Paranın bu önemi bir takım sorunlara da meydan vermektedir. Bu sorunlardan biri sahte paradır. Sahte para ile birçok insan dolandırılmaktadır. Bu ve benzeri durumların önüne geçmek aynı zamanda da para ile ilgili işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapabilmek için para sayma makineleri kullanılmaktadır.

Para sayma makineleri hem elinizdeki paranın miktarı ne olursa olsun kısa sürede saymakta hem de özellikleri arasında bulunan sahte para detektörü sayesinde sahte para kullanımının önüne geçmektedir. Htm stone para sayma makinesi bünyesinde bu özelliği barındıran para sayma makinelerinden biridir. Yanılma payı olmadan sahte paraları algılayarak kullanımının önüne geçmektedir. Firmamızın satışını ve servisini üstlendiği bu para sayma makinesini diğerlerinden ayıran özelliklerinden biri de çift ekrana sahip olmasıdır. Htm stone para sayma makinası çift ekranı, hatasız işlem yapma kapasitesi ve firmamız servis garantisi ile aradığınız para sayma makinesi olabilir.

HTM Stone para sayma makinası

Kendi sınıfın da en iyisi olan modelimiz, titiz uzun bir mühendislik sonucu ortaya çıkmıştır. para sayma makinasında, bir çok özellik bulunmaktadır. Bunların başında çift ekrana sahip olması, %100 sahte para yakalama özelliğinin olması ve hatasız bir şekilde sessiz ve doğru para sayma makinesi gelmektedir. Uzun ömürlü olan para sayma makinenemiz her hürlü yıpranmış parayı dahi teh seferde rahatça saymaktadır.Uzun yıllar hiç bir performans kaybı olmadan kullanabileceğiniz en ideal para sayma makinesi

% 100 sahte para tespit ve yakalama oranı
Tüm sistemler 10 kademe dijital hassasiyet ayarı
Çift ekran teknolojisi ile, her yönden görüş açısı
Geniş ve döner başlıklı kırmızı yazılı LCD ekran
Her açılışta kendini test etme
5 Kat sahte para detektörü UV+MG+MT+IR+DD
Numerik tuş takımı sayesinde, sabit ve karışık desteleme
Ekleme özelliği
Mükemmel sessiz ve hatasız sayım
%100 kesin ve doğru sayım sonucu
Otomatik/Manuel sayım modu
Aydınlatılmış ekran arka planı
Sağlam ve uzun ömürlü
Hız: 1500 / Dakika (En hızlı makina)
Ağırlık: 7,5 kg
Ölçüleri: 305 x 256 x 180 mm
Besleme kapasitesi: 350 Adet
İstif Kapasitesi: 250 Adet
24 Ay garanti