HTM New Beta Profesyonel

Ankara Kağıt Para sayma makinesi , Beta Kağıt Para sayma , Kağıt Para sayma mekinesi

Ankara HTM New Beta Kuyumcu, Döviz bürosu, Banka Tarzı Para sayma makinesi

                Firma ve birçok kurum, kuruluş, şirket için muhasebe hesapları oldukça önemlidir. Muhasebe hesaplarının etkin işlemlerinden biri de para sayımı ve para alış verişidir. Bu sırada karışıklığı veya yanlışlıkları önlemek ve zamandan kazanmak için de para sayma makineleri kullanılmaktadır. Banka gibi paranın ana işlem malzemesi olduğu yerler dışında para sayma makineleri ticaretin yapıldığı hemen her yerde kullanılmaktadır. Firmamızda birçok farklı özellikteki para sayma makinelerini tüketici ile buluşturmakta ve ihtiyaç halinde bu makinelerin servis desteğini de sağlamaktadır.

Para sayma makineleri arasında en profesyonellerinden biri Htm new beta banka tarzı adı ile karşımıza çıkan modeldir. Bu modelde diğer pek çok para sayma makinesi gibi sahte parayı tespit edebilmektedir. Modelin bu adı almasının sebebi ise boyut kontrolü yapabilmesi ve farklı para birimlerine ait banknotları algılayabilmesidir. Bu nedenle bir bankada kullanılabilecek kadar işlevsel olan Htm-new beta banka tarzı para sayma makinesi, lcd ekranı ile de kullanıcısına oldukça büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Eğer amacınız profesyonel bir işlevsellikte para sayma işlemi yapmaksa bu para sayma makinesi aradığınız modeldeki para sayma makinesi olabilir.

HTM-New Beta Para Sayma Makinası

HTM New Beta para sayma makinası

Sayım sırasında %100'lük bir oranda sahte para tespitinin yanı sıra boyut kontrolü, farklı banknot algılama (Örneğin TL sayarken USD algılaması gibi) özelliklerine sahiptir. Model: LCD Led ekranına sahip olup tüm menüsü ve uyarıları tamamen Türkçedir. Bununla beraber TL,EURO,USD ve Serbest sayım için ekstra güçlendirilmiş menülere sahiptir.

TL,EURO, USD için %100 Sahte para yakalama oranı.
7 Kat sahte para detektörü UV MG MT IR MTL DD LASER
SIZE Özelliği sayesinde boyut kontrolü (Tüm boyut farklarını yakalama)
Hata bildirim: Sahte, farklı, yarım, çift, yapışık, zincirleme para
Tüm sistemler ayrı ayrı 64 kademe yoğunluk ayarına sahiptir
Manuel olarak para küpür değeri girebilme özelliği
Elektrik kesilmesinden, Voltaj düşmesinden etkilenmez
4 Kademe Hız: 600-900-1200-1600 / Dakika
5 Haneli sayım, 3 haneli desteleme ekranı
Adet Değer ve toplam tutar ekranı
Giriş haznesi (Besleme) 600 Adet
Çıkış haznesi 250 adet
Destele ve ekleme fonksiyonu
Sayım modu: otomatik/manuel
Sesli ve yazılı ikaz fonksiyonu
PC bağlantısıyla güncelleme
Ağırlık: 6,5 Kg.
Ölçüleri: 350mm x 320mm x 290mm
24 Ay garanti

Para Sayma Makine modelleri

HTM Silver

Ürünü inceleyin

HTM Stone

Ürünü inceleyin

HTM Gold

Ürünü inceleyin

HTM New Beta

Ürünü inceleyin

HTM Tiger

Ürünü inceleyin

HTM Alfa

Ürünü inceleyin

HTM Jet

Ürünü inceleyin

Kağıt para ve Bozuk para sayma makinelerinin satışını ve servisini yapan Grup İletişim firmamızdan Para sayma makinesi özelliklerini ve fiyatını Teknik servis hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Antalya Konya Gaziantep Şanlıurfa Mersin Kocaeli Diyarbakır Hatay Manisa Kayseri Samsun Balıkesir Kahramanmaraş Van Aydın Denizli Sakarya Tekirdağ Muğla Eskişehir Erzurum Mardin Malatya Trabzon gibi ve Türkiye’nin tüm illerine satışımız ve servisimiz vardır.

Kağıt para sayma makinası , Tamir , Fiyatı , Ankara , Servis , Alfa , Basket , Jet , Mill , Gold , Beta , Silver , Stone , Tiger , Bozuk para sayma , Sahte para tespit cihazı , Sahte para yakalama , Para sayma makinesi fiyatı