Bozuk Para Sayma Makinesi

Para sayma Makinesi Satışı ve Servisi için 0312 473 76 16 - 69

Ankara Bozuk Para Sayma Makinesi

                Para adet olarak çok olduğunda sayması oldukça kafa karıştıran ve zaman alan bir öğedir. Paranın hayatımızın merkezinde yer alan bir öğe olduğunu düşünürken para saymanın önemini bir kez daha farkına varırız. Parayı saymak kadar doğru bir şekilde saymak ve zamandan tasarruf kazanmak da önemlidir. İşte tam da bu aşamada devreye para sayma makineleri girmektedir. Bu makineler bu ihtiyaçlarımızı en etkin şekilde sağlayarak yanılma payı olmaksızın eksiksiz bir şekilde elimizdeki parayı sayar. Üstelik bunu saniyeler içerisinde gerçekleştirir.

       Para sayma makineleri kağıt para için ayrı bozuk para için ayrı modellerde karşımıza çıkar. Bozuk para sayma makinesi sadece bozuk paraların sayılmasında kullanılmaktadır. Elinizde çok miktarda bozuk para olduğunda saymak için en iyi yöntem elbette bir bozuk para sayma makinesi kullanmaktır. Bu makine ticari işlem ve faaliyetlerin daimi olarak sürdüğü yerlerde kullanılmaktadır. Bu makine sayesinde para saymak bir eziyet halinden çıkmış kolay ve keyifli bir işlem haline gelmiştir. Bozuk para sayma makinesi diğer para sayma makineleri gibi çeşitli modellere sahiptir. Bu modeller arasından kişiler kendi kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak seçim yapabilmektedir.

HTM Alfa madeni para sayma makinası

Metal, Madeni, Bozuk paraları karışık halde aynı anda sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Kullanıcının tek yapması gereken bozuk paraları üst hazneye doldurmak ve başlama butonuna basmaktır.
Ürünü inceleyin

HTM Mill2 demir para sayma makinası

para sayma makinemiz, emsallerine oranla çok daha hızlı bir şekilde bozuk paraları saymaktadır. TL cinsi bozuk paraları sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır.


Ürünü inceleyin

Jet Madeni para sayma makinesi

Bozuk para sayma makinesinde çıkartılan en hızlı modeldir, Dakikada 650 adet bozuk para saymaktadır. Çelik aksamı sayesinde sağlıklı ve uzun yıllar en yüksek verimde çalışmaktadırÜrünü inceleyin

Basket Madeni / Bozuk para sayma makinası

Yeni geliştirilen bu modelimizde başlıca dikkat çeken özellik daha güçlü motora sahip olması, bunun yanı sıra ürünün boyutları emsal modellere göre daha küçük olmasına karşın hız oranında %20 gibi bir artış da mevcuttur.

Ürünü inceleyin

ETİKETLER: Ankara Bozuk Para sayma makinesi , Madeni Para sayma , Demir Para sayma mekinesi , Kağıt para sayma makinesi , Tamir , Fiyatı , Ankara , Çankaya , Ankara Bozuk para sayma , Sahte para tespit cihazı , Sahte para yakalama , Bozuk Para sayma makinesi fiyatı