HTM Jet Ultra Hızlı Bozuk Para Sayma Makinası

Bozuk Para sayma makinesi , Madeni Para sayma , Demir Para sayma mekinesi Ankara

HTM Jet Ultra Hızlı Madeni Para sayma makinesi

                Paranın sayılmasının doğruluğu kadar sayma hızı da oldukça önemlidir. Birçok adet paranın el ile sayılması ciddi süreler alırken para sayma makinesi ile bu süre oldukça kısalmaktadır. Para sayma makinelerinin en tercih edilenleri ise bozuk para sayma makineleridir. Bu durumun sebebi ise bozuk paranın yaygın olarak kullanılması ve sayımının oldukça zor olmasıdır. Bozuk paraların sayımının bu denli zor olması ilgili kişi ve kurumları bozuk para sayma makinesi kullanmaya yöneltmiştir.

Firmamızda bu talebe yanıt olarak çeşitli bozuk para sayma makinesi modelleri ile hizmet vermektedir. Bozuk para sayma makinelerinde hıza önem verenlerin başlıca tercihi olan Htm jet ultra hızlı firmamızca satışa sunulmaktadır.  Bu bozuk para sayma makinesinin en önemli özelliği hızı olmakla birlikte boyutudur. Portatif diye adlandırılan bu model küçüklüğü sayesinde rahat bir kullanıma sahiptir. Bahsi geçen iki işlev nedeniyle zamanı en iyi şekilde kullanmak isteyen ve yer sorunu olanlar için bu model oldukça idealdir. Htm jet ultra hızlı geniş para kapasitesi ile ve benzersiz özellikleri ile alıcılarını bekliyor.

HTM Jet Ultra Hızlı Bozuk Para Sayma Makinesi
Madeni/bozuk paraları sayma, ayrıştırma, istifleme ve desteleme
Tutar, genel tutar ve her bir değerin miktarını gösterme
Hızlı, doğru ve sessiz bir şekilde para sayma
Hatasız sayımda ultra yüksek hız, dakikada 650 adet
Sayımı otomatik veya manuel durdurma
7 haneli sayım ve destele ekranı
Geniş ve şeffaf kutu hazneleri (300-500 adet)
24 Ay Garanti

Para Sayma Makinası Ankara

ETİKETLER: , Tamir , Fiyatı , Ankara , Çankaya , Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Muğla Muş Nevşehir Niğde Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop SivasTekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Bozuk para sayma , Sahte para tespit cihazı , Sahte para yakalama , Bozuk Para sayma makinesi fiyatı