HTM Basket Bozuk Para Sayma Makinesi

Ankara, Metal para sayma makinesi fiyatları, Bozuk para sayma, Para sayma makinaları satışı, Fiyatı

HTM Basket, Madeni Para Sayma Makinesi

                Para sayma makinelerinin genelde sadece kağıt paralar için kullanıldığı sanılmaktadır. Oysa birçok işletme ve kuruluş, tüccar aynı zamanda bozuk para sayma makinesi de kullanmaktadır. Ticari hayatta kağıt para dolaşımı kadar bozuk para dolaşımı da söz konusu olmaktadır. Bozuk paraların en hızlı ve en doğru şekilde sayılabilmesi için bozuk para sayma makinesi kullanılmaktadır. Htm-basket bozuk para sayma makinesi, bu işlemde en çok tercih edilen modellerden biridir. Bunun sebebi bu makinenin benzer özellikteki rakiplerine oranla daha küçük olması ancak performans olarak daha üstün bir performans sağlamasıdır.

Rakiplerinden hızlı olan bu makine çok daha küçük alanlarda kullanılma şansını sunmaktadır. Firmamız tarafından satışı yapılan htm-basket bozuk para sayma makinesi ile genel toplam, ayrıştırma gibi birçok ek özellikten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda küçük olması sebebiyle taşınmaya da çok uygun olan htm- basket bozuk para makinesi, genel kullanıcıların oldukça memnun olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Her geçen gün bozuk para sayma makinesi modelleri arasında adından daha fazla söz ettirmektedir.

Madeni / Bozuk para sayma ve ayrıştırma makinası

Yeni geliştirilen bu modelimizde başlıca dikkat çeken özellik daha güçlü motora sahip olması, bunun yanı sıra ürünün boyutları emsal modellere göre daha küçük olmasına karşın hız oranında %20 gibi bir artış da mevcuttur. Bir başka dikkat çeken özelliği de portatif ve taşınabilir özelliği olması, hemen üzerinde taşıma sapı mevcut bulunmaktadır. Makine bozuk para sayma ve ayrıştırma işlemini hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir. Desteleme, Genel toplam ve detay gösterme gibi birçok özelliğe sahip ürün fiyat ve performansı ile son dönemlerin kendi sınıfında en çok tercih edilen modelidir.

TL cinsinde bozuk paraları sayma, ayrıştırma, destele
Her para cinsini ayrı kutulara taşıma ve detay gösterme
Desteleme ayarı ile istenilen adette durdurma
Genel tutar gösterme, sesli uyarı sistemi
Sayım sonucunu doğru hesaplama
Sayım bitince otomatik durma
Portatif ve taşıma sapı
Hızlı, doğru sayım
Geniş kutu hazneleri 250-500 Adet
üst hazne kapasitesi 750-1500 Adet
3 haneli LED desteleme ekranı
4 Haneli LED sayım ekranı
Sayım Hızı 540 Adet/Dakika
24 Ay Garanti

ETİKETLER: Bozuk

Sahte para sayma, Para sayma makinalari makinesi, Para sayma cihazı, Jeton sayma makineleri, Bozuk para makinası Fiyatı

Para Sayma Makinası Ankara

Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir