HTM Alfa Bozuk Para Sayma Makinesi

Bozuk para sayma makinesi fiyatları, Bozuk para sayma makinesi fiyat, Madeni para sayma makinesi

HTM Alfa Metal Para Sayma Makinesi

                Ticari kurum ve kuruluşların birçok ekipman ve araca ihtiyacı olabilmektedir. Ancak tüm bunlar arasından en gereklileri arasında artık para sayma makineleri de yer almaktadır. Para sayma makinelerinin satışı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde birçok çeşit ve özellikte para sayma makinesi bulunmaktadır. Bu makinelerin her biri farklı ihtiyaçlara yönelik olup, gereken işlemleri en iyi şekilde yerine getirebilecek kapasiteye sahiptir.

Para sayma makinelerinin işlevsellikleri kişilerin bu makineleri tercih ederken ilk baktıkları nokta olmaktadır. Bu tür işlevsel ve tercih edilen para sayma makinelerinden biri de htm-alfa modeli olarak karşımıza çıkar. Bu model bozuk paralar üzerine işlem yapmanızı sağlamaktadır. Bozuk paraları makinenin üst kısmında yer alan bölgeye koyup ilgili tuşa bastığınızda kısa süre içerisinde elinizdeki bozuk parayı sayar. Eğer dilerseniz bu bozuk paraların istediğiniz şekilde gruplandırılmasını da yapan bu makine, ticari hizmet veren yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Makinenin kullanım süresi oldukça uzun olup, gerekli durumlarda servis desteği yine firmamızca sağlanmaktadır. Bu da htm-alfa modelinin tercih edilmesindeki diğer nedenlerden biridir.

HTM Alfa Metal Para Sayma Makinesi

HTM Alfa madeni para sayma ve ayrıştırma makinası

Bozuk paraları karışık halde aynı anda sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Kullanıcının tek yapması gereken bozuk paraları üst hazneye doldurmak ve başlama butonuna basmaktır. Model: Grup desteleme ayarları, Genel ve birim adet/tutar rakamlarını verme gibi özellikleri mevcut bulunmaktadır. Modelimiz Madeni (Demir/bozuk) para sayma makineleri için dünyada ve ülkemizde en çok satılan bozuk para sayma makinasıdır.

Karışık haldeki TL bozuk paraları aynı anda sayar, ayrıştırır ve desteler
Madeni paraları Sayma, ayrıştırma ve ayrı ayrı kutulama özelliği
Genel toplam tutarı ve birim adet tutarını ayrı ayrı gösterme
Desteleme ayarı istenilen miktarda, doğru desteleme
Sayılan madeni paraların tutarını doğru hesaplar
Sayım bitince otomatik olarak durma
Geniş Kutu hazneleri: 250-500 Adet
Üst Hazne Kapasitesi:750-1500 Adet
3 Haneli LED desteleme ekranı
4 Haneli LED sayım ekranı
Sayım hızı: 450/Dakika
24 Ay Garanti

Bozuk para sayma makinası, Metal para sayma, para sayma makinalari makinası, Bozuk para sayma makinesi yapımı, Bozuk para kutusu