HTM Mill 2 Bozuk Para Sayma Makinası

Bozuk Para sayma makinesi Ankara , Madeni Para sayma Ankara , Demir Para sayma mekinesi

Bozuk Para Sayma Makinası

                Para sayma makinelerinin artık ticaretteki yerinin çok daha fazla olduğunu görmekteyiz. Para sayma makineleri bu denli yaygın bir şekilde kullanılmadığı dönemlerde para saymak hem çok zahmetli hem de çok uzun süren bir işlemdi. Aynı zamanda sayılan paralar her zaman hesapları doğru yansıtmıyor, yanlış sayımlar yapılabiliyordu. Elbette bu durum özellikle ticari hacim açısından oldukça büyük olan şirketlerde ciddi sorunlar yaratabiliyordu. Oysa para sayma makinesi kullanan işletmeler sorunsuz bir şekilde paralarının hesabını bilmektedir.

                Para sayma makineleri arasında sadece kağıt para sayan makineler bulunmamaktadır. Madeni, bozuk paralar içinde sayma makineleri bulunur. Bu makinelerden biri olan htm mill 2 bozuk para sayma makinesi en hızlı ve en doğru şekilde elinizdeki bozuk ve madeni paraları saymaktadır. Benzerlerine göre çok daha işlevsel olan bu makine sayesinde her türlü, her miktarda bozuk parayı sayabilme şansına sahip olursunuz. Aynı zamanda htm mill 2 bozuk para sayma makinesi ve ek özellikleri sayesinde paraların ayrışmasını veya gruplandırılmasını da sağlayabilirsiniz. Görüldüğü üzere sadece bozuk para sayma makinesinin bile oldukça önemli bir işlevselliği bulunmakta ve bu işlevsellik parayı sık kullanan kurumlar, kişiler için önem taşımaktadır. Satın almak için tek yapmanız gereken firmamıza başvurmaktır.

HTM Mill2 demir para sayma makinası

Son teknoloji ile geliştirilen madeni para sayma makinemiz, emsallerine oranla çok daha hızlı bir şekilde bozuk paraları saymaktadır. TL cinsi bozuk paraları sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Mill2 Modeli: Gruplama, desteleme, toplam tutar ve birim adet/tutar rakamlarını verme gibi özellikleri mevcut bulunmaktadır. Modelde daha güçlü ve hızlı kullanılmasının yanısıra, soğutma ve toz toplaması için fan sistemi mevcuttur.

Emsal modellerden çok daha hızlı ve doğru sayım
Bozuk paraları sayar, ayrıştırır, desteler ve döküm verir
Geniş kutu hazneleri ve hazne dolum ayarı
Geniş kolay okunabilir LED ekran
Her açılışta kendini test etme
Fan soğutma ve filtreleme sistemi
Sayım bitince otomatik olarak durma
Sağlam mekanizma ve dayanıklı iç aksam
%100 kesin ve doğru sayım sonucu
Sessiz ve hızlı sayım
Portatif ve kolay kullanım
Besleme kapasitesi: 750-1500 Adet
Kutu kapasiteleri: 250-500 Adet
24 Ay garanti